Strokovni delavci

Ime Priimek E-pošta Delovna področja Gov. ure
Tadeja Bambič tadeja.bambic@os-sodrazica.si Učiteljica 3. in 4. razreda na POŠ TOR 12.45 – 13.30
Milena Bracovič milena.bracovic@os-sodrazica.si Učiteljica 2.b razreda, JV TOR 11.05 – 11.50
Vida Čampa vida.campa@os-sodrazica.si Matematika, izbirni Matematične delavnice, Dopolnilni in dodatni pouk ČET 10:15 – 11:00
Angelca Dežman angelca.dezman@os-sodrazica.si Nemščina, Knjižničarka, JV PON 8.20 – 9.05
Helena Drobnič helena.drobnic@os-sodrazica.si OPB 2
Mateja Gornik mateja.gornik@os-sodrazica.si Geografija, Zgodovina 6 PON 10.15 – 11.00
Anja Juvanec anja.juvanec@os-sodrazica.si Slovenščina 6.b, OPZ JV, OPB PON 10:15 – 11:00
Tanja Kastelic tanja.kastelic@os-sodrazica.si Učiteljica 3.a razreda, JV, VV ČET 9.10 – 9.55
Zdenka Kljun zdenka.kljun@os-sodrazica.si Učiteljica 1. in 2. razreda na POŠ, OPB ČET 11.55 – 12.40
Veronika Kos Turk
veronika.kos@os-sodrazica.si
Učiteljica 1. in 2. razreda na POŠ, Angleščina, OPZ, OPB SRE 11.05 – 11.50
Urša Koželj ursa.kozelj@os-sodrazica.si Likovna umetnost, izbirni Likovno snovanje, JV, OPB PON 10.15 – 11.00
Brigita Košmrlj brigita.kosmrlj@os-sodrazica.si Učiteljica 2.a razreda, VV ČET 10.15 – 11.00
Mojca Kramar Gorinšek mojca.kramar.gorinsek@os-sodrazica.si Glasbena umetnost, MPZ ČET 11:05 – 11:50
Aleksandra Marijanović aleksandra.marijanovic@os-sodrazica.si Angleščina, Italijanščina, Dodatni in dopolnilni pouk, JV, VV PET 11.05 – 11.50
Marjeta Mohar marjeta.mohar@os-sodrazica.si Svetovalna delavka v šoli in vrtcu, Šolska psihologinja, Državljanska vzgoja in etika 7, VV PON 10.15 – 11.00
Jernej Oblak jernej.oblak@os-sodrazica.si Šport, izbirni Šport, neobvezni izbirni Šport
Marija Pakiž marija.pakiz@os-sodrazica.si Učiteljica 1.a razreda PON 10.15 – 11.00
Lucija Petelinšek lucija.petelinsek@os-sodrazica.si Slovenščina, DSP, VV TOR 12.45 – 13.30
Klara Petrič Klančar klara.petricklancark@os-sodrazica.si OPB PON 11.55 – 12.40
Ana Porenta ana.porenta@os-sodrazica.si Učiteljica 4.a razreda, JV TOR 9.10 – 9.55
Angelca Pucelj angelca.pucelj@os-sodrazica.si Učiteljica 5.a razreda, JV, kolesarski izpit ČET 9.10 – 9.55
Mojca Šilc mojca.silc@os-sodrazica.si Angleščina, neobvezni izbirni Angleščina, izbirni Glasbeni projekt, JV, OPB1 SRE 8.20 – 9.05
Simona Štupica simona.stupica@os-sodrazica.si Matematika, Tehnika in tehnologija, izbirni Obdelava gradiv, neobvezni izbirni Računalništvo in Tehnika, JV ČET 10:15 – 11:00
Slavka Tanko slavka.tanko@os-sodrazica.si Učiteljica 5.b razreda, JV, VV, kolesarski izpit PON 11:05 – 11:50
Teja Tegelj teja.tegelj@os-sodrazica.si OPB PON 13:25 – 13:50
Renata Tegelj Lesar renata.tegelj.lesar@os-sodrazica.si Likovna umetnost, Izbirni Likovno snovanje: porodniški dopust
Tadeja Topolnik tadeja.topolnik@os-sodrazica.si Slovenščina 7, pomočnica ravnateljice v vrtcu PON 9.10 – 9.55
Katarina Valentić katarina.valentic@os-sodrazica.si Zgodovina, Državljanska vzgoja in etika 8, izbirni Filmska vzgoja, JV, VV Čet 10:15 – 11:00
Mojca Vesel mojca.vesel@os-sodrazica.si Biologija, Kemija, Fizika, Naravoslovje, izbirni Poskusi v kemiji, ISP, JV TOR 11.05 – 11.50
Katarina Žagar katarina.zagar@os-sodrazica.si Učiteljica 1.a razreda, Glasba 2.a, Šport 4.a in 5.a, JV, OPB PON 11.55 – 12.40
Maja Žitnik maja.zitnik@os-sodrazica.si Gospodinjstvo, izbirni Sodobna priprava hrane, vodja šolske prehrane, OPB, JV PON 10.15 – 11.00