Ime Priimek | E-pošta | Delovna področja | Gov. ure |
Anja Andolšek | anja.andolsek@os-sodrazica.si | učiteljica 1.a razreda, OPB | ČET 11.55 – 12.40 |
Melanija Arko | melanija.arko@os-sodrazica.si | učiteljica 4.b razreda, neobvezni izbirni Tehnika | ČET 9.10 – 9.55 |
Tadeja Bambič | tadeja.bambic@os-sodrazica.si | učiteljica 3. in 4. razreda na POŠ | ČET 11.55 – 12.40 |
Milena Bracovič | milena.bracovic@os-sodrazica.si | učiteljica 3.a razreda | PET 10.15 – 11.00 |
Angelca Dežman | angelca.dezman@os-sodrazica.si | izbirni Nemščina, knjižničarka | PON 9.10 – 9.55 |
Nika Jakopin | nika.jakopin@os-sodrazica.si | Likovna umetnost, izbirni Likovno snovanje, OPB; razrednik 9.a | TOR 12.45 – 13.30 |
Klavdija Janež | klavdija.janez@os-sodrazica.si | učiteljica 1.a razreda | ČET 11.55 – 12.40 |
Tanja Kastelic | tanja.kastelic@os-sodrazica.si | učiteljica 2.a razreda | SRE 9.10 – 9.55 |
Anja Klavs Voštić | anja.klavs-vostic@os-sodrazica.si | Matematika, izbirni Matematična delavnica 7; razrednik 7.a | ČET 9.10 – 9.55 |
Mojca Kramar Gorinšek | mojca.kramar.gorinsek@os-sodrazica.si | Glasbena umetnost, MPZ | TOR 11.55 – 12.40 |
Neža Lesar | neza.lesar@os-sodrazica.si | DSP, OPB | ČET 11.55 – 12.40 |
Aleksandra Marijanović | aleksandra.marijanovic@os-sodrazica.si | Angleščina; razrednik 8.b | ČET 10.15 – 11.00 |
Marjeta Mohar | marjeta.mohar@os-sodrazica.si | svetovalna delavka v šoli in vrtcu, šolska psihologinja | PON 10.15 – 11.00 |
Jernej Oblak | jernej.oblak@os-sodrazica.si | Šport, izbirni Šport | SRE 8.20 – 9.05 |
Lucija Petelinšek | lucija.petelinsek@os-sodrazica.si | Slovenščina | PET 11.05 – 11.50 |
Saša Peterlin Sitar | sasa.peterlinsitar@os-sodrazica.si | učiteljica 1. in 2. razreda, JV ter OPZ na POŠ | SRE 11.55 – 12.40 |
Klara Petrič Klančar | klara.petricklancar@os-sodrazica.si | učiteljica 1.b razreda, JV 1, OPB | PON 8.20 – 9.05 |
Teja Pintar | teja.pintar@os-sodrazica.si | učiteljica 1.b razreda | SRE 11.55 – 12.40 |
Ana Porenta | ana.porenta@os-sodrazica.si | učiteljica 6. razreda, DKE 7; razrednik 6.b | PON 11.55 – 12.40 (B) |
Angelca Pucelj | angelca.pucelj@os-sodrazica.si | učiteljica 4.a razreda | ČET 9.10 – 9.55 |
Nina Rojec | nina.rojec@os-sodrazica.si | Geografija, Zgodovina; razrednik 6.a | SRE 11.55 – 12.40 |
Mojca Šilc | mojca.silc@os-sodrazica.si | Angleščina (razredna stopnja), neobvezni izbirni Šport, OPZ | SRE 10.15 – 11.00 |
Simona Štupica | simona.stupica@os-sodrazica.si | Matematika, Tehnika in tehnologija, izbirni Obdelava gradiv; razrednik 7.b | ČET 8.20 – 9.05 |
Slavka Tanko | slavka.tanko@os-sodrazica.si | pomočnica ravnateljice, učiteljica 5.a razreda | SRE 10.15 – 11.00 |
Teja Tegelj | teja.tegelj@os-sodrazica.si | OPB | TOR 13.30 – 13.55 |
Renata Tegelj Lesar | renata.tegelj.lesar@os-sodrazica.si | OPB | ČET 11.55 – 12.40 |
Tadeja Topolnik | tadeja.topolnik@os-sodrazica.si | Slovenščina 7, pomočnica ravnateljice v vrtcu | ČET 11.05 – 11.50 |
Mojca Vesel | mojca.vesel@os-sodrazica.si | Kemija, Fizika, Naravoslovje, izbirni Poskusi v kemiji; razrednik 8.a | SRE 9.10 – 9.55 |
Suzana Voštić | suzana.vostic@os-sodrazica.si | Angleščina 6, učiteljica in razrednik 5.a razreda | ČET 9.10 – 9.55 |
Zaviršek Mojca | mojca.zavirsek@os-sodrazica.si | učiteljica 1.f, OPB in OPZ na POŠ | PET 11.55 – 12.40 (B) |
Katarina Žagar | katarina.zagar@os-sodrazica.si | učiteljica 3.b razreda | PET 9.10 – 9.55 |
Maja Žitnik | maja.zitnik@os-sodrazica.si | Naravoslovje, Gospodinjstvo, Biologija, DKE 8, izbirna načini prehranjevanja in sodobna priprava hrane; razrednik 9.b | SRE 10.15 – 11.00 |