Datum: 6. 2. 2018

Številka: 60303-3/2018/4

 

Spoštovani starši,

 

obveščamo vas, da je za sredo, 14. 2. 2018, napovedana splošna stavka zaposlenih v vzgoji in izobraževanju. Stavka bo potekala tudi na OŠ dr. Ivan Prijatelj Sodražica. POŠ Sveti Gregor bo ta dan zaprta.

 

Zaradi stavke se tega dne vzgojno-izobraževalno delo in druge dejavnosti ne bodo izvajale, odpovedani bodo tudi šolski prevozi.

 

Ne glede na to, da bo šola zaprta, bo na matični  šoli organizirano varstvo za nujne primere (tudi za učence POŠ Sveti Gregor). V primeru potrebe po nujnem varstvu se tri dni pred izvedbo stavke obrnite na predsednika stavkovnega odbora, ki je dosegljiv na naslovu ernest.pirnat@os-sodrazica.si.

 

V primeru, da pride do odpovedi stavke, kar boste izvedeli iz medijev in z naše spletne strani, bo potekal pouk po urniku.

 

 

Prosimo, da nastalo situacijo sprejmete z razumevanjem.

 

 

 

Majda Kovačič Cimperman, ravnateljica